Ünlü şarkıcı Burçin Kahraman canlı yayında neden intihar ettiğini anlattı.

2476
Kıbrıs’ın sevilen ünlü şarkıcısı Burçin Kahraman 70’e yakın hap içerek intihar etmeye çalıştı.
Kahraman’a yakınları son anda müdahele etti. Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu hastanesi Acil Servisinde kaldırılarak müdahale edildi. Hastanede midesi yıkanan ünlü şarkıcı Kahraman’ın Yoğun bakım ünitesine alınarak dahiliye servisine kaldırıldı.
Kahraman’ın yakınları konuyu yalanlayarak, Tek Haber KKTC’ye ve yöneticilerine hakarete varan, tehdit içeren mesajlar göndermişlerdi. Tek Haber’in  ‘yalan, yanlış ve iftira’ nitelikli haber yayınlamayacağını, konunun doğru olduğunu ve toplumsal bir sorun olduğunu kendilerine anlatmamıza rağmen bizi yalancılıkla, kadın üzerinden habercilik yapmakla suçlamışlardı.
Ünlü şarkıcı Burçin Kahraman canlı yayında neden intihar ettiğini anlattı.
İntihar girişiminde bulanan Ünlü bir ‘ Kadın ‘Burçin Kahraman’ın yakınları konuyu kapatmamızı haberi kaldırmamızı, üstelik kadın olduğu için duyulmasını istemediklerini defalarca belirttiler !
Teşekkür beklemiyorduk, ama ‘KADIN’ ların yaşadığı sorunu üstelik intihar girişimini haber yapıp yayınladık diye hakarete uğrayacağımızı da beklemiyorduk.
İntihar girişimini haber yapıp yayınladığımız için, ‘TEK HABER KKTC’ye ve yöneticilerine onlarca mesaj atıp , hakaret yağdırarak ( üstelik çoğunluğu maalesef ‘KADIN’ ), yalan haber yaptığımızı iddia ediyorlardı.
Kahraman  hastane odasındaki yatağından kişisel facebbok hesabından canlı yayın yaparak intihar girişiminde bulunduğunu doğrulayarak, neden intihar etmek istediğini anlattı.
Tek Haber KKTC olarak sayın Kahraman’a acil şifalar diliyoruz.
Şarkıcıyı intihara sürükleyen sebebin, ‘sevgilisi ile olan ayrılık’ olduğuna inanılıyor.
3 çocuk annesi olan sanatçının üzüntüye boğulan yakınları ve sevenleri hastaneye akın etmişti. 
Şarkıcı Sahiha Burçin Kahraman, geçen hafta göğsünü ve dudaklarını yaptırmıştı.

 

KaynakTek Haber KKTC
Paylaş